1. Мир вам, Милость Господа-Бога и Его Благословение! Гость, приветствуем вас на нашем форуме! Форуме верующих (му'минун) и покорившихся (муслимун). Наш сайт посвящён познанию религии истины, имя которой Покорность (Ислам). Если вы, уверовали и/или покорились Богу, или пока ещё только ищите истину, и если у вас есть к нам вопросы, присоединяйтесь к нашему сообществу. С наилучшими пожеланиями, Администрация Покорность.ком
  Скрыть объявление
18.03.1445

Книга Істини. Апокаліпсис. Друге Пришестя.

Тема в разделе "Христианство", создана пользователем yura_me, 1 сен 2017 | 10 Зуль Хиджа 1438.

 1. yura_me

  yura_me Новичок

  Сообщения:
  1
  Симпатии:
  0
  Пол:
  Мужской
  Вероисповедание:
  Христианство
  [​IMG]
  THE BOOK OF TRUTH
  КІНЕЦЬ СВІТУ І ПОЧАТОК МИРУ

  Книга Істини містить послання, передані візіонерці Марії від Божого Милосердя, Пресвятою Трійцею та Дівою Марією. Вона отримала понад 1650 послань, починаючи з 9 листопада 2010 року до 6 травня 2015 року. Марія є лише письменником - Бог є автором.
  Книга Істини це останнє і найбільше пророцтво всіх часів, а Марія від Божого Милосердя названа пророком останніх часів. Розкривається зміст Одкровення і події перед Другим Прешестям, зокрема про відступництво в церкві і лжепророка, про Третю Світову війну, про голод, знак звіра, про антихриста і його обман, про Новий Світовий Порядок і Єдину світову Церкву, про три дні темряви, про Нову Єру Миру. Також розкривається багато Таємниць віри і Світу. Повідомляється про особливу подію - Попередження, що має відбутися в останні часи, для очищення людства.
  Книга Істини має на меті єдину ціль - спасіння душ. Для цього через послання передані світові молитви Небесного походження - молитви Хрестового Походу, Печать Бога Живого та медальйон Спасіння для захисту Божих дітей. В посланнях також міститься багато повчань.
  Книга Істини це так книга, що згадується в Біблії, в Книзі Даниїла (Дан. 10,21; 12,4-9)
  Брошура для ознайомлення: http://book-of-truth.com/ua/download/big-warning-ua.pdf
  Книга Істини: http://book-of-truth.com/ua/download/book-ua.pdf
  Богові Слава. Нехай поширюється Істина на спасіння людям.
   
  Bookmark and Share #1